Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Oruçoğlu Nakliyat ,alışıla gelmiş nakliyat prensiplerinin dışına çıkarak sektörde bir öncü olmuştur.Bunun için nakliyat sektörüne yıllarını vermiştir.Nakliyat sektöründe öncü olmak için gereken en önemli iki unsur; her yere doğru şekilde ve doğru zaman da ulaşabilmektir.Tabi ki bu unsurları sürekli bir şekilde uygulanabilir bir hale getirmek gerekir.Profesyonel çalışma prensibimizle sürekli olarak sizlere aynı hizmet kalitesini sunuyoruz ve bundan sonraki senelerde de hizmetimizi sürdürmekten şeref duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Türkiye’nin her bölgesinde nakliyat hizmetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir.İstanbul’un Ataşehir ilçesine bağlı Batı Ataşehir de üst düzey kalite de ve profesyonellikte nakliyat hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Müşterimiz firmamıza gereken ilgiyi her bölgede göstermektedir. Bu ilginin vermiş olduğu öz güven ve çalışma hırsı ile insanlarımıza üst düzey kalitede hizmet sunmak için var gücümüzle çabalamaktayız.Profesyonel çalışma ekibimiz ile nakliyata dair tüm sorunlarınızı çözmek için günün her saati sizlerin hizmetindeyiz.

Batı Ataşehir dahil olmak üzere diğer tüm yerlerde de Oruçoğlu Nakliyat olarak herkesin nakliyat ihtiyacını güvenilir,titiz ve hızlı bir şekilde sağlamaktayız.

Eşyalarınızın paketlenmesinden ve araçlara yerleştirilmesinden tutun ,eşyalarınızı nakliyat merkezine taşıma ve yerleştirme işlemine kadar çalışma ekibimiz ile dinamik bir çalışma yürütmekteyiz.Çalışan her bir arkadaşımızın ekip çalışmasına yatkınlığı da yaptığımız nakliyatları hem hızlandırıyor hem de güvenilirliği arttırıyor.

Size nasıl ulaşabilirim?Nakliye süreci ve nakliye işlemleri nasıl yürütülüyor ? Nakliyat işlemi kaç gün ya da kaç saat sürer ? ‘gibi birçok soru takılabilir aklınıza.Bütün sorularınızın cevabı sadece bir telefon uzağınızda olacak.İşinde deneyimli ekip arkadaşlarımız size gerekli tüm bilgileri titizlikle aktaracaktır.Bize hemen ulaşıp ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.Nakliyatta öncü firmanız olan Oruçoğlu nakliyat her zaman sizler için uygun fiyat politikası belirler ve kalite standartlarını her zaman en üstlere çıkartır.