Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

BOSTANCI EVDEN EVE NAKLİYE

Nakliyat denilince akla ilk gelen şey, kırılan parçalanan ve bir daha kullanılmaz bir hale gelen eşyalardır.Bostancı evden eve nakliye, Bu nedenle de pek çok kişi, adres değişikliği yapmamaya özen göstermektedir. Ancak firması, uzman kodları ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm eşyaları sıfır risk ile taşımaktadır. Firma tarafından gerçekleştirilen nakliyat hizmetlerinde en ufak bir sorunun yaşanması veya eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Bostancı evden eve nakliye ekipleri, paketleme, montaj gibi işlemleri, sadece bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca her eşya, en az iki kat olacak bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ambalajların içerisine yerleştiren köpük malzemeleri sayesinde de, eşyaların darbelere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır.

 

Son Teknoloji Araç Gereçler

Bostancı Evden Eve Nakliye

Bostancı Evden Eve Nakliye

Taşıma işlemlerinde kullanılan araçların teknik özellikleri, sürecin daha kolay bir şekilde tamamlanması açısından oldukça önemlidir. Bostancı evden eve nakliye firması bünyesinde var olan kamyon ve kamyonetler, günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Örneğin kasaların arkasında bulunan asansör sistemleri sayesinde tüm eşyalar pratik bir şekilde yüklenmektedir. Firmanın araçlarının tamamı K3 belgesine de sahiptir. Bostancı evden eve nakliye, asansörlü taşımacılık noktasında da destek sunmaktadır. Talep edilen adreslere kapalı kasa kamyonlar ve vinç platformları tahsis edilmektedir. Her şeyden önce eşya güvenliği ön planda tutulmaktadır. Ayrıca banka, ofis ve rezidans taşımacılığı hizmetleri için farklı araçlar temin edilmektedir. Ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan kamyonlar sayesinde nakliyat maliyetleri büyük oranda düşürülmektedir.

 

Maliyetler Nasıl Hesaplanır?

 

Bostancı evden eve nakliye firması ekipleri, ilk olarak taşınması planlanan eşyaları incelemektedir. Daha sonra kilometre uzunluğu ön üzerinden maliyetler hesaplanmaktadır. Firma, anahtar teslim mantığı ile sürecin tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca paketleme ve montaj gibi hizmetler için ek ücret talep edilmemektedir. Bostancı evden eve nakliye, yakın güzergahlar için de müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Ofis ve ev taşımacılığı, sadece alanında uzman personeller tarafından verilmektedir. Yani, işçilik maliyetlerinin düşürülmesi için rast gele elemanlar seçilmemektedir. Özellikle söküm ve montaj uygulamaları, marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir.  Bu sayede de en ufak bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Maliyet hesaplamaları sırasında müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakla beraber, mümkün mertebe ekonomik hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 

Firma, her türlü eşyayı taşıyabilecek teknik bir alt yapıya sahiptir. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri bile kusursuz bir şekilde verilmektedir. Parça yükler, teker teker adreslerden alınmakta ve yine adreslere götürülmektedir. Bazı firmalar ise, eşya sayısının az olması durumunda bu hizmeti vermemektedir. Bostancı evden eve nakliye, kurumsal şirketler veya seri imalat yükleri için de pratik çözümler geliştirmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bostancı evden eve nakliye, günün her saati hizmet vermekte ve talep edilen adreslere anlık olarak ulaşmaktadır.