Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Çemberlitaş nakliyat evden eve nakliyat alanında aradığınız özellikleri içinde barındıran bir kuruluştur. Oruçoğlu nakliyat kurulduğu günden bu güne sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sergileyerek tüm müşteri yönetim programlarını kullanarak her müşterinin tercihine göre hizmetler hazırlamaktadır. Bu aşamada yapılan çalışmalarda müşteri memnuniyeti çizelgeleri tutularak müşterilerin hangi alanlara ne kadara önem verdikleri ve bu konudaki hassasiyetleri ölçülerek müşteri portföyleri hazırlanmaktadır. Evden eve nakliyat alanında yapılan bu çalışmalar sayesinde müşterilerimize daha iyi daha kaliteli hizmetler verebilmek için sürekli yeni atılımlar yeni projeler geliştirmeye devam etmekteyiz

Çemberlitaş nakliyat çalışmalarında CRM programlarından yararlanarak web sitesi ziyaretçilerinin ve sadık müşteri potansiyellerinin artırılması konusunda yapmış olduğu çalışmalar . Oruçoğlu nakliyat çalışma alanlarının tüm detaylarında kullanılarak araç tahsisinden mobil asansör kullanımına eşyaların paketlenmesinden yolda geçen sürede ki hareket tarzlarına kadar tüm ince ayrıntılar değerlendirilerek yeni ilişlerde yeni fikirler üreterek kullanılmaktadır.

Profesyonelliğimiz Zamanda Gizli

Çemberlitaş nakliyat elemanlarının çalışmalarını sürekli kontrol altında tutarak en küçük hatada yaptırımlarla telafi etmektedir. Bu yaptırımlar aynı işlemleri tekrarlama ve branş değişiklikleri uygulanarak yapılmaktadır. Elemanlar bir konu üzerinde sürekli aynı çalışmayı yaparak profesyonelleşmesi zamanın en değerli unsur olduğunu ön plana çıkarmaktadır. Çünkü branşlaşma yaparak el alışkanlığının seri bir hal alması  evden eve nakliyat çalışmalarında Oruçoğlu nakliyat hizmetlerinin hızını arttırarak zamanından önce teslimatlar ve kurulumlar ortaya çıkarmaktadırlar.

Çemberlitaş nakliyat profesyonelliği zamanda saklı ifadesini yaptığı işlerin hızını ve seriliğini ortaya koyarak göstermektedir. Bu aşamada yapılan işler en hızlı şekilde gerçekleşerek ev sahiplerinin ve işyeri sahiplerinin yaşam alanları kurulumları ve yeni ofis oluşturma konusunda zamanında söz verildiği gibi gerçekleşmesi kendi işlerini ve yaşamlarını  etkilediğinden herkes tarafından kabul edilen bir çalışma yöntemi olmaktadır. Oruçoğlu nakliyat zamanında doğru noktalarda doğru hizmet sunumu sayesinde müşteri memnuniyet seviyesini gün geçtikçe bir basamak daha yükseltmektedir.