Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Ekspertiz Hizmeti Ücretsiz

Ev Eşyası Taşıtmadan Önce Tespit,

Nakliyecilikte evden eve nakliyat döneminin başlaması ile ortaya çıkan bir kavram olan ekspertiz hizmeti taşımacılık için verilecek hizmet ve yapılan işin daha kaliteli ve hızlı olması için düşünülmüş bir ön görüşme aşamasıdır. Bu ön görüşme aşamasının gerçekleşmesi için öncelikli olarak evden eve nakliyat şirketimize bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin başvuru yapması ve görüşme talep etmesi gerekir.Taşıma Firması olarak bizim şirketimiz de ekspertiz hizmeti vermekte ve böylece nakliye işleminin çok daha kısa ve sorunsuz biçimde tamamlanması sağlanmaktadır. Ekspertiz hizmeti istenildiği takdirde nakliyeden bağımsız olarak da verilebilir. Bu hizmet işyerleriniz, ofisleriniz ve fabrikalarınız için taşınma ve tesis değişikliği durumlarında oluşabilecek maliyetlerin önceden hesaplanması amacı ile kullanabilir ve taşınmak istediğiniz zaman ne kadar bir bütçeyi nakliye için ayırmanız gerektiğini önceden bilebilirsiniz. Expertiz hizmetinde size verilecek olan maliyet şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat hizmetine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Expertiz Hizmetinin Faydaları

Bu hizmeti Eşya Taşıma hizmeti için kullanırsanız evinizdeki eşyaların toplanması ve paketlenmesi için kaç kişi gelecek, kaç kişilik bir ekiple eşyalarınızın taşınacağı ve işlemin kaç saat süreceği gibi bilgiler verilerek size bunlardan doğan bir maliyet de çıkartılabilir. Firmamızhizmetinde eşyalarınızın iyice paketlenip sarılarak taşıma aracına indirilir. Taşıma işlemi dairenin balkonuna kadar getirilebilen bir lift yardımı ile yapılır. Asansörlü taşıma da denen bu sistemler evden eve taşımacılık sektöründeki en avantajlı seçeneklerden biridir. Bu sebeple de özellikle rezidans ya da yüksek apartman dairelerinden taşınmak için mutlaka evden eve nakliye sistemleri seçilmelidir.

Bizimle Çalışmak İçin Ulaşın

Ekspertiz hizmetleri, evden eve taşımacılık, sigortalı taşımacılık, asansörlü taşıma ve eşya depolama gibi birçok hizmeti firmamızdan alabilir ve uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eşya depolama hizmetinde eğer mevcut dairenizi ya da işyerinizi boşaltmanız gerekiyor ise ve geçici süreli bir yerde eşyalarınızın durması gerekiyor ise bu anlamda sizin için etkili ve pratik bir çözüm olmaktadır. Eşya miktarına göre depo büyüklüğü de değişmekte ve eşyalarınız bu depolarda sağlıklı bir şekilde depolanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*