Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Erenköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat çalışmalarında eşyalarınızı en uygun nakliyat fiyatı uygulayarak günümüz standartlarında taşıma hizmetlerinin çerçevesinde çalışmalar sergilemektedir. Oruçoğlu nakliyat eşya taşıma konusunda müracaat eden müşterilerimizi vereceği adreslere gönderdiği ekspertiz elemanları ile eşyalarınızın bulunduğu noktada ilk incelemesi yapılarak taşıma işleminde kullanılacak olan eleman ve ekipmanların tespiti yapılır. Bu yaptığımız işlem eşyalarınızın incelenmesi ile sizlere en uygun evden eve nakliyat fiyatı verebilmek için yapılan bir faaliyet olmaktadır. Aynı zamanda yapılan bu inceleme sonucunda eşyaların yeni yerindeki kurulumu esnasında kullanılacak ekipmanlarda tespit edilerek ön hazırlık aşaması yapılmaktadır.

Oruçoğlu nakliyat bu aşamadan sonra eşyalar açık durumdayken büyük bir titizlikle yapmış olduğumuz taşıma faaliyetlerimizin bütün aşamalarında doğal koşullar veya istem dışı olabilecek her türlü kazaya karşı eşyalarınızın değerlendirmesi yapılarak taşıma sigortası değerini belirlemekteyiz. Taşıma sigortası fiyatı piyasada uygulanan tüm taşıma sigortası fiyatları karşılaştırmalarında en düşük seviye uygulanmaktadır. Erenköy nakliyat uygulamış olduğu bu sigorta sayesinde siz değerli müşterilerimizin en değerli eşyalarını güvence altına alarak her türlü riski değerlendirmektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinin devamında eşyalarınızın taşıma ve araç içinde birbirine temas ederek zarar görmemesi amacı ile dikkatli bir şekilde paketleme faaliyetine geçilmektedir.

Oruçoğlu nakliyat paketleme faaliyetlerinde kullanmış olduğu ambalaj malzemeleri ve kutular temiz olmasına dikkat edilerek eşyalarınızın temiz bir şekilde paketleme işlemine tabi tutulması sağlanmaktadır. Paketleme yapılırken eşyalarınızın tüm detayları göz önünde bulundurularak kıvrımlar ve köşeler özel ambalaj malzemeleri kullanılarak çarpma ve sürtünmelerde veya oluşacak baskılarda zarar görmemesi için bütün detaylar uygulanmaktadır. Erenköy evden nakliyat eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmemesi için araç şoförleri bütün yol boyunca dikkatli yavaş seyir halinde ilerleyerek eşyalarınızın yeni yerine ulaşmasını sağlamaktadır. En son müşteri onayı alındıktan sonra kurulum ile birlikte teslim edilmektedir.