Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Erenköy Evden Eve Nakliye.çalışmalarında eşyalarınızı en uygun Evden Eve Nakliyat fiyatı uygulayarak günümüz standartlarında taşıma hizmetlerinin çerçevesinde çalışmalar sergilemektedir.Erenköy Evden Eve Nakliye.eşya taşıma konusunda müracaat eden müşterilerimizi vereceği adreslere gönderdiği ekspertiz elemanları ile eşyalarınızın bulunduğu noktada ilk incelemesi yapılarak taşıma işleminde kullanılacak olan eleman ve ekipmanların tespiti yapılır. Bu yaptığımız işlem eşyalarınızın incelenmesi ile sizlere en uygun evden eve nakliyat fiyatı verebilmek için yapılan bir faaliyet olmaktadır. Aynı zamanda yapılan bu inceleme sonucunda eşyaların yeni yerindeki kurulumu esnasında kullanılacak ekipmanlarda tespit edilerek ön hazırlık aşaması yapılmaktadır.

Ev Eşyası Taşıma Ve Depolama Hizmeti

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Bu aşamadan sonra eşyalar açık durumdayken büyük bir titizlikle yapmış olduğumuz taşıma faaliyetlerimizin bütün aşamalarında doğal koşullar veya istem dışı olabilecek her türlü kazaya karşı eşyalarınızın değerlendirmesi yapılarak taşıma sigortası değerini belirlemekteyiz.  Taşıma sigortası fiyatı piyasada uygulanan tüm taşıma sigortası fiyatları karşılaştırmalarında en düşük seviye.Erenköy Evden Eve Nakliye.uygulanmaktadır.nakliye’de uygulamış olduğu bu sigorta sayesinde siz değerli müşterilerimizin en değerli eşyalarını güvence altına alarak her türlü riski değerlendirmektedir. Ev Eşyası Depolama işlemlerinin devamında eşyalarınızın taşıma ve araç içinde birbirine temas ederek zarar görmemesi amacı ile dikkatli bir şekilde paketleme faaliyetine geçilmektedir.Erenköy Evden Eve Nakliye.

Şehirler Arası Nakliye Esnasında Paketle İşlemleri

Erenköy Evden Eve Nakliye.paketleme faaliyetlerinde kullanmış olduğu ambalaj malzemeleri ve kutular temiz olmasına dikkat edilerek eşyalarınızın temiz bir şekilde paketleme işlemine tabi tutulması sağlanmaktadır.Paketleme yapılırken eşyalarınızın tüm detayları göz önünde bulundurularak kıvrımlar ve köşeler özel ambalaj malzemeleri kullanılarak çarpma ve sürtünmelerde veya oluşacak baskılarda zarar görmemesi için bütün detaylar uygulanmaktadır. Şehirler Arası Nakliyat eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmemesi için araç şoförleri bütün yol boyunca dikkatli yavaş seyir halinde ilerleyerek eşyalarınızın yeni yerine ulaşmasını sağlamaktadır. En son müşteri onayı alındıktan sonra kurulum ile birlikte teslim edilmektedir.Erenköy Evden Eve Nakliye.