Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Eşya Depolama

Eşya Depolama Kişiye Özel Depolama Alanı,

Ofis eşyalarınızı ya da yazlık ile ev eşyalarınız gibi daha birçok farklı noktada bulunan eşyalarınız için firmamız bünyesinde farklı boyutlardaki kaliteli depolarda eşya depolama hizmeti alabilir ve güven içerisinde bırakabilirsiniz. Koltuk takımlarından dolaplara, birbirinden değişik elektronik cihazlardan beyaz eşyaya kadar tüm değişik eşyalarınızı düzenli bir şekilde miktara göre sizlere sunduğumuz defa alanlarımızda muhafaza etmekteyiz.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti,

Özellikle yerleştirme konusunda sağladığımız titiz çalışma bünyesinde profesyonel bir liste çıkartıyor ve eşyalarınızı bu liste kapsamında belli bir sıraya göre depoya yerleştiriyoruz. Bu sayede ileride herhangi bir zamanda bir eşyanız almak istediğiniz zaman, firmamız bünyesinde bulunan çalışanın elindeki listeye bakarak hemen aradığınız eşyayı kolayca bulabilir ve alabilirsiniz. Özellikle Firmamızın Eşya Depolama ya da diğer birçok farklı nakliyat hizmetleri konusunda eğer eşyalarınızı kısa bir süre farklı bir yerde tutmak isterseniz mutlaka bizimle iletişim kurabilir ve sürekli olarak temiz tutulan bakımlı depolarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kiralık Eşya Deposu,

Uzun yolculuklar adına özellikle şehirlerarası bir noktaya taşınmak istediğiniz zaman yeni adresinizdeki evinizi ayarlayana kadar firmamız bünyesinde bulunan birbirinden farklı boyutlardaki depolardan yararlanabilir ve eşyalarınızı güven içerisinde tutma fırsatını yakalayabilirsiniz. İç ve dış bakımları düzenli olarak yapılan alanlarımız bünyesinde eşya depolama hizmetlerini çok uygun fiyatlar kapsamında elde edebilirsiniz. Her gün düzenli olarak depolar içerisinde bulunan eşyalar kontrol edilmekte ve liste içerisinde dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Artı olarak her an kullanıma hazır bir şekilde tutulmakta ve bu sayede istediğiniz zaman eşyalarınızı alarak yeni adreste herhangi bir temizlemeye gerek olmadan yerleştirebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları,

Tüm eşyalarınız firmamız kapsamında depolarda özenli bir şekilde yerleştirdikten sonra sürekli olarak kontrol edilmekte ve güven içerisinde temiz bir biçimde tutulmaktadır. Bu bağlamda İstanbul Eşya Depolama fiyatları ve hizmetleri bünyesinde eşyalarınızı taşıtmak istediğiniz herhangi bir adres adına, öncelikle depolama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Üstelik depolarımızda bulunan tüm eşyalarınızın hepsine sigorta işlerini yapmaktayız ve bu sayede sizleri ayrı bir güven vermekteyiz. Tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmak ve eşyalarınızı kontrol etmek amacıyla çalıştığınızı göndermek için adresinizi vermektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*