Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Evden Eve Nakliyat

Taşınacak mısınız? Zamanınız mı yok? Eşyalarınızın zarar görmesinden mi korkuyorsunuz? Öyleyse Oruçoğlu Nakliyat sizin adınıza sıfır hasarla evden eve nakliyat işlerinizi yapsın. İstanbul’dan dilediğiniz yere sizi biz taşıyalım, kalitenin farkını yaşatalım.

Etüt Çalışması

Her detaylı işte olduğu gibi evden eve nakliyat işinde de etüt çalışması çok önemlidir. Oruçoğlu nakliyatla görüşün, detaylar için etüt tarihi belirleyelim. Dilediğiniz zamanda adresinize eksper gönderelim, eşyalarınızı inceleyerek, taşınacağınız evin şartlarını konuşarak ücreti ve nakliye zamanını planlayalım. Eşyalarınızın taşınması için en uygun aracı sağlayalım, ücretsiz demontaj, paketleme ve montaj hizmeti sunalım. Nakliyeyi gerçekleştirecek ekibimiz son derece deneyimlidir.

Ne Konuştuysak O;

Etüt çalışmasında her şeyi tüm detaylarıyla konuşalım, evden eve nakliyat yapılacak evin durumunu inceleyelim, sabit bir fiyat belirleyerek mutabakata varalım. Sonradan gelişebilecek tüm durumlarda sorumluluk bizimdir, ne konuştuysak o! Nakliye sırasında meydana gelebilecek her türlü kaza, hırsızlık, yangın için eşyalarınızı sigortalayalım.

Belgelendirme

Nakliye işlemlerimizin tamamı belgelendirilmektedir. Ayrıca etüt çalışmasında müşterek belirlediğimiz her bir detay tutanağa geçirilmekte, evden eve nakliyat sorumlumuz tarafından bu tutanak imza altına alınmaktadır.

Planlanan Zamanlama

Etüt sırasında müşterek belirlediğimiz gün ve saatte nakliye ekibimiz ile ekibimizden sorumlu yetkili personelimiz eşyalarınızın taşınacağı adreste olsun. Gerekli tüm araç, gereç ve malzemeleriyle eşyalarınızı söksün, detaylı bir ambalajlama işlemi gerçekleştirsinler. Eşyaların yeni evinizde olacağı konumları tarif edin ve en hassas şekilde eşyalarınız yeni evinize taşınarak dilediğiniz yerlerine yerleştirilsin. Evden eve nakliyatta zamanlama çok önemlidir. Bizimle çalışın, planlanan zamanda nakliyatınız sorunsuz, eşyalarınız zarar görmeden tamamlansın.

Oruçoğlu Nakliyat Tecrübesi

Tüm bunlar mümkün değil diyorsanız henüz bizimle tanışmamışsınız demektir. Nakliyat için gereken her türlü detayı düşünen, müşteri memnuniyetini işinin her anında önemseyen, üstün hizmet anlayışı, kalitesinden taviz vermeyen vizyonu, hasarsız taşımacılık misyonu ile, nakliyede yılların verdiği tecrübeyi esas alan firmamız, evden eve nakliyat, ofisten ofise taşımacılık, eşya depolama hizmeti, parça eşya taşımacılığı işlerinde sektörünün dinamosu olarak görev yapmaktadır. Teknolojik gelişmeler takip edilerek son sistem asansörler ve kapalı kasa yeni araçlarıyla Oruçoğlu Nakliyat evden eve nakliyat işleriniz için adeta biçilmiş kaftandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*