Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veren firmalar, farklı alanlarda kullanılan eşyaların, farklı adreslere götürülmesini sağlamaktadır. Bu hizmet, ofis, ev ve kurumsal şirketlerin tamamını içine almaktadır. Ayrıca pek çok firma, talep edilen adreslere ekip yönlendirmekte ve tüm eşyaların dikkatli bir şekilde incelenmesini sağlamaktadır. Özellikle de söz konusu incelemelerden sonra maliyetler hesaplanmaktadır. Yani bir evden eve taşımacılık firmasının kalitesi, inceleme ekibi göndermesi ile de anlaşılmaktadır. Daha sonra ise, sökülmesi planlanan dolaplar veya masalar belirlenmektedir. Ekipler ise bu esnada paketleme işlemlerine başlamaktadır. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi için yapılan paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır. Tabi bu durum her firma için geçerli değildir.

Genel Hizmetler

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

 

Nakliye sektöründe hizmet veren firmalar, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve ev taşımacılığı gibi alanlarda da destek sağlamaktadır. Hemen hemen akla gelen tüm eşyalar bu firmalar tarafından farklı adreslere götürülmektedir. Ancak bazı evden eve taşımacılık firmaları, tek bir alanda hizmet vermektedir. Örneğin sadece evlerde var olan eşyalar için ekip ve araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca her nakliyat şirketinin hizmet verdiği bölgelerde farklılık gösterebilir. Kimi firmalar, şehirlerarası bölgelere de sevkiyat düzenlemektedir. Yani evden eve taşımacılık firmaları seçimlerinde hizmet verilen l ve ilçelerin göz önünde bulundurulması gerekir. Günümüz piyasasında bu işi, kaçak yollar ile gerçekleştiren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların taşıma belgesi olmadığı için de yaşanacak olan mağduriyetler karşısında hak talep etmek mümkün değildir.

Evden Eve Taşımacılık Araçları

 

Sektörün liderliğini üstlenen evden eve taşımacılık firmaları, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar ile hizmet vermektedir. Pek çok araçta bulunan asansör sistemleri sayesinde de eşyaların yüksek katlara çıkarılması kolaylaştırılmaktadır. Eğer daireleri yüksek katlarda olan müşteriler, kesinlikle çalışmayı planladığı firmadan asansör sistemi talep etmeleri gerekmektedir. Kapalı kasa kamyon ve kamyonetler ile gerçekleştirilen sevkiyatlar, aracın kalitesine göre kısa bir süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Evden eve taşımacılık firmasının yapması gereken ilk nokta eşyalara uygun bir araç modeli belirlemesidir. Örneğin tüm ev veya ofis eşyaları, tek seferde araçlara yüklenmeli ve sürekli git gel yapılmamalıdır. Aksi taktirde taşıma hizmetinin maliyeti gereğin fazla çıkabilir ve müşteriler mağdur olabilir. Pek çok firma, kapalı kasa kamyonlar ile bu hizmeti verdiği için eşya sayısına uygun olan araç temin etme noktasında problem yaşamaktadır.

Ekonomik Bir Hizmet

 

Nakliyat hizmetleri karşısında talep edilen rakamlar oldukça yüksektir. Bu nedenle de müşteriler, paketleme ve montaj gibi işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Evden eve taşımacılık firmaları ise, böyle durumlarda işçilik maliyetleri talep etmemekte ve daha makul rakamlarla hizmet sunmaktadır. Ancak her firmanın talep ettiği rakamlar farklılık gösterdiği için müşterilerin de sıkı bir araştırma yapmaları gerekmektedir.

About admin

Evden Eve Nakliyat Hizmeti, Birçok il ve ilçedeki taşımacılık şirketleri arasında, özellikle istanbul’da evden eve nakliye fiyatlarında mükemmel ve güvenilir bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Aile ortamında nasıl davranacağını bilen ve ılımlı davranışıyla daima memnuniyet duyan tutumunuzla, ulaşımın ne kadar kolay ve stressiz olduğunu göstereceksiniz. Şimdi tek yapmanız gereken, özel eşyalarınızı ve yeni yuvanızın anahtarını evinize. Götürmek ve şirketinizi taşımak için tüm prosedürleri almak. Yakındaki çemberin unutulmaz bir ziyaretini sunarak anılarınızı geçirerek Evden Eve Nakliyat Hizmeti, Hep şanslı olduğunuzdan kendinizi mutlu hissedin. Eşyalarınızı evde çok fazla saklamanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*