Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Fabrika Taşıma Nakliye

Fabrika taşıma nakliye işlemi

Bir fabrikada bulunan küçük alet ve ekipmanların kendi orijinal kutularına ya da parça bütünlüğünü bozmayacak başka kutulara konarak paketlenmesi ve taşınması yanı sıra büyük fabrika ekipmanlarının da teknik servis desteği ile belli başlı parçalara ayrılarak daha sonra yeni yerinde monte edilerek birleştirilmesi için ayrı ayrı taşıma işleminden oluşur. Taşıma esnasında yerinden kalkmayan ağır parçalar için lift kullanılmaktadır. Hareketli ve asansör görevi de gören liftler aynı zamanda yüksek katlı binalardan eşya indirilmesi için de kullanılır.

Firmamız İle Fabrika Taşıma Hizmeti,

Firma olarak verdiğimiz hizmet kalitesi gereği fabrika taşıma işlerinde uzman bir ekip kullanılır. Bu ekip fabrikadaki eşyaları zarar görmeyecek şekilde ayrıştırır ve kullanıldıkları alana göre tasnifleyip bu şekilde araca yükler. Yüklenen her bir paket etiketlenerek hangi birime ya da işe ait olduğu belirtilebilir. Bu durum da daha sonra fabrikanın yeni adresinde eşyaların yerleştirilmesinde kolaylık sağlayacaktır. Fabrika taşınma işlemi esnasında eşyaları toplayacak ve taşıma işlemini yapacak ekibin sayısı daha önce belirlenmesi amacı ile işletmenize eşya ve alan kontrolü yapmak üzere firmamız tarafından eğitilen ve yetkilendirilen bir uzman gönderilir.

Ağır Malzeme Taşıma Vinç Kiralama,

Bu uzman ekip arkadaşımız taşınma işleminiz ile ilgili süreç bilgilerini size verecek ve teknik olarak gerekli olan ayrıntılar ile ilgili sizle konuşacaklardır. Bu hizmetimizin adı ise Ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmetini Vinç ile taşıma işlerinizden önce de kullanabilirsiniz. Ağır malzeme taşıma için gelen ekibimiz de daha önce gelen eksperin raporuna göre taşınma işlemine başlayacaklardır. Aşır ve hacimli eşyaları taşımak için lift ve asansör kullanımı büyük kolaylık ve hız sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınızın da taşınma esnasında zarar görme ihtimali olmaz ve liftle birlikte eşyaları taşımaya bile gerek kalmadan otomatik şekilde yükleme ve indirip kaldırma yapılmış olur.

Hizmet Almak İçin Bize Ulaşın

Firmamızdan hizmet almak ve eşyalarını güvenilir yol ile taşımak isterseniz bizlere veya ekibimize ulaşabilir ve hizmetler hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Web sitemizde bulunan iletişim adresleri ve telefon numaralarından da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*