Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Ataşehir Ferhatpaşa semtinde ev eşyası taşıma şirketi olarak hizmetinizdedir.Ferhatpaşa Evden Eve Nakliye.Ekspertiz hizmetinden nakliyatın son teslim sürecine kadar tüm gayretimiz sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktır.Evden eve nakliyatta,şehirler arası evden eve nakliyatta ve daha birçok nakliyat çeşitinde.Firmamız sizlerin gözdesi olmayı başarmıştır.İstanbul’un her semti gibi Ataşehir’de de nakliyat işlemlerimiz mahalle mahalle tüm hızıyla devam etmektedir.Çalışma kadromuzun derinliği ve çalışanlarımızın işinin ehli olması,nakliyat sürecini hem hızlandırmaktadır ve aynı zamanda son derece güvenilir bir hizmet sunulmaktadır.

Ev Eşyası Taşıma Şirketi

Ferhatpaşa Evden Eve Nakliye

Ferhatpaşa Evden Eve Nakliye

Ferhatpaşa Evden eve Nakliye.Anadolu Yakasındaki tüm semtleri’de  faaliyette olduğumuz mahalleler gibi bizim yüksek standartlarda hizmetimizden yararlanmaktadır.

Peki bir nakliyat firması olarak sizlere daha ne gibi artılar sağlıyoruz ?

Ferhatpaşa Evden Eve Nakliye. Bir örnek ile kısaca yaptıklarımızı anlatmak gerekirse;en başta sizlere ekspertiz hizmeti sunarak daha kaliteli ve güvenli hizmet sağlamış oluyoruz.

Peki ekspertiz ne yapar ?

Ferhatpaşa Evden Eve  Nakliye.Sizlerin ev taşıma şirketleri ilanı bakarak eşya taşıma  talebi için bizi aradığınız zaman hemen sizlere bir ekspertiz personelimizi yönlendiririz.Sizler için yönlendireceğimiz ekspertiz personelimiz işinde profesyonel ve tüm detayları inceleyen bir kişiliğe sahip olacaktır.

Ekspertiz personelimiz,eşyalarınızın ya da malzemelerinizin tüm detaylarını not alarak bizlere iletir.Bu detaylarda,malzemelerin ebatları,kaç adet oldukları,kırılgan olup olmadıkları,uzun yolculuklarda malzemelerin bozulup bozulmayacağı ile ilgili tüm detaylar bulunmak zorundadır.Ekspertiz hizmeti ile, nakliyat sırasında karşılaşılabilecek hemen hemen tüm sorunları önceden görür ve ona göre önlemler alırız.

Eşyalarınızın Taşınmaya Başlaması.

Ferhatpaşa Evden Eve Nakliye.Ekspertiz işleminden sonra ,sizlere son model nakliye araçlarımız ve nakliyatta görev alacak deneyimli personellerimiz hizmet etmeye başlar.Eşyaların paketleme işlemi ,araçlara konması,araç içindeki eşyaların karıştırılmadan düzenlenmesi ,herhangi bir deformasyona karşı önlemler alınması gibi birçok hizmeti çalışma arkadaşlarımız sizlere titizlikle sunacaktır.Ferhatpaşa Evden Eve Nakliye.Nakliye yolu çıktıktan sonra artık iş deneyimli şoför arkadaşlarımızın kontrolündedir.Eşyalarınızı teslim noktasına getirdikten sonra yine çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızın evinize veya ofisinize taşınmasını ve düzenlemesini titizlikle yapacaklardır.

Tüm bu hizmetler sadece bir telefon uzağınızda.Daha neyi bekliyorsunuz !