Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Oruçoğlu Nakliyat olarak , kaliteli hizmet standartlarımızla ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla Ataşehir /İnönü mahallesinde hizmetinizdeyiz.

Oruçoğlu nakliyat olarak finans kaynağımız oldukça fazladır ve bu sayede kendimizi güncelleyebiliyoruz hem de yenilikçi adımlar atarken kaliteli ürünleri tercih edebiliyoruz.Teknolojiye ayak uydurmamız, müşterilerimize çok daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayacağı için harcamalarımızı teknolojik ürünler üzerine rahatlıkla harcama yapabiliyoruz.

Peki bu harcamalarımız ve finans kaynağımız siz değerli müşterilerimize nasıl yansıyor ve ne gibi getirler sağlıyor?

Sizlere sunmuş olduğumuz sigorta hizmetimiz finans kaynağımızın geniş olmasının bir ürünüdür. Aksi taktirde eşyalarınıza sigorta sağlayamazdık ve en ufak bir sıkıntı da sizlere karşı mahcup duruma düşebilirdik.Nakliyat  sırasında kullandığımız son model araçlarımız da finans kaynağımızın genişliğinin bir ürünüdür.Pis,kötü kokulu,eski model araçların yerine sizler için nakliyatı en rahat şekilde yapabileceğimiz, temiz,büyük ve konforlu araçları tercih ediyoruz.Araç sayımızın çokluğu,çalışma ekibimizin fazla olması,kaliteli paketleme malzemelerinin kullanılması gibi birçok durum finans kaynağımızdan kaynaklanmaktadır.Sizlerin bizi tercih etmesi demek Oruçoğlu nakliyat olarak bizlerin sizlere profesyonel bir hizmet sunmamız demektir.

Ataşehir bölgesindeki tüm mahalleler gibi İnönü mahallesindeki halkımızda bizleri hizmet kalitesi bakımından üst sıralara koymaktadır.Halkımıza göstermiş olduğumuz üst seviyede kaliteli hizmetin karşılığını çok cüzi miktarlara yapmaktayız.Şirket olarak hizmet kalitesini ön planda tutmalıyız çünkü sizlerin taktirini toplamak en büyük gayemizdir.

Oruçoğlu nakliyat olarak sizlere tam bir hizmet garantisi sunuyoruz.Yaptığımız tüm nakliyat çalışmalar yasal statülere  tabidir.Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet sözleşmelerini harfiyen yerine getiriyoruz.Gerek eşya depolama hizmetimizde olsun gerekse evden eve nakliyatlarımızda olsun, tüm hizmetlerimiz sizlerle yapmış olduğumuz sözleşmeler dahilindedir.

Ataşehrin tüm mahallelerinde olduğu gibi İnönü mahallesinde de ,güvenilir ve hızlı teslimat sağlayan firmamız Oruçoğlu nakliyat ,sizlere hizmet etmekten onur duyar.