Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Evden Eve Taşıma ve yerleştirme konusunda.Kalamış evden eve nakliyat hizmetlerinde günümüzde en kaliteli hizmetleri sunarak sizlerin her daim yanınızda olmaktadır. Taşınma konusundaki  tüm zorlukları bilen elemanlarımız bu konuda tüm detaylı çalışmaları yaparak eşyalarınızı en güvenli şekilde yer değiştirmesinde en önemli rolü oynamaktadır. Bu aşamada en kaliteli taşıma elemanlarını bünyesinde bulunduran Kadıköy.Kalamış Evden Eve Nakliyat Semtin’de Ev Taşıma çalışma alanı olarak tüm Türkiye çapında kurmuş olduğu hizmet ağı sayesinde her noktada varlığını hissettirmektedir. Evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve enakliyat konularında uzman kuruluş olan nakliye köklü yapısı ile her taşımacılık alanında en tecrübeli elemanları kullanmaktadır.

Evden Taşıma Yerleştirme Hizmeti

Kalamış Evden Eve Nakliyat

Kalamış Evden Eve Nakliyat

Bu aşamada kullanılan elemanların kalitesi bakımından en titiz çalışmaları sergilerken eşyalarınız başına gelebilecek her tehlikeye karşı güvence altına almaktadır. Kalamış Evden Eve Nakliyat  en titiz çalışmalarını sergileyerek özenle yaptığı taşımacılık işlemlerini eşyalarını sigortalamak maksadıyla daha emniyet tedbirlerini artırmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda doğal olarak eşyalarınız karşılaşabileceği tüm tehlikelere karşı sigortalanan eşyalarınız .

  • Hırsızlık durumunda
  • Araç kazaları durumunda
  • Doğal afetler durumunda
  • Taşıma ve boşaltma sırasında
  • Araçta meydana gelecek yangın ve diğer hasar durumlarında

Kalamış Evden Eve Nakliyat Koruma altına alınarak bize teslim ettiğiniz andan itibaren bizim kontrolümüze girerek en son siz müşterilerimizin onayını alıncaya kadar geçen sürede sigorta kapsamında emniyete alınmaktadır.

Evden Eve Nakliye’de Sigorta Önemi!

sigortalama işlemlerini eşyalar araca binmeden yerinde tespit çalışmaları içerisinde yapmaktadır. Eşyalarınız serili durumdayken detaylı incelemeye alınarak güncel değerleri belirlenerek en son teslim edileceği gün hesaplanarak eşya sigorta fiyatı belirlenmektedir. Bu sigortalama işlemlerini yapan elemanlar bu konuda uzman kişilerden oluşup sizlerin tüm mağduriyetlerini karşılayacak şekilde bir değerleme yapmaktadırlar.Taşıma sigortası olarak yapmış olduğu bu işlemler sayesinde her türlü riski hesaplayarak sizlerin menfaatine tüm noktaları hesaplamaktadır. Bu konuda yapılacak en ufak yanlış sizlerin tespiti ile firmamıza bildirilmesi bizlerin çalışmalarını daha da gelişme yönünde destek sağlayacaktır.