Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Kayışdağı evden eve nakliye.Ofis Taşıması, parça eşya taşıma hizmeti, Şehirler arası Nakliyat hizmetlerin güven içerisinde ve müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmet almak isteyenler için adres, kalitesi ve deneyimli ekibi ile sizleri beklemektedir.İstanbul Kayışdağı bölgesinde evden eve nakliye hizmeti.

Ev taşımak zor iştir. Taşınma esnasında yorgunluğun yanı sıra eşyaların zarar görmesi de muhtemeldir.uzman kadrosu, yılların verdiği nakliyat deneyimi ve iş ahlakıyla müşterilerine hasarsız, zahmetsiz nakliyat  hizmetini gururla sunmaktadır.Kayışdağı evden eve nakliye

Evden Eve Nakliyat’ta Tecrübeli Firmanın Önemi,

Kayışdağı Evden Eve Nakliye

Kayışdağı Evden Eve Nakliye

Gerek evden eve nakliyatta, gerekse ofis taşımacılığı ya da parça eşya taşımacılığında, profesyonel ve kaliteli hizmet bekleyenleri güler yüzle karşılamakta olan, müşterilerinin istekleri dahilinde, taşınma işini en hızlı ve en sorunsuz şekilde gerçekleştirmektir. Unutulmamalıdır ki, evden eve taşımacılık tecrübesiz kişiler tarafından yapıldığında taşımada birçok eşya hasara uğramakta ve maddi açıdan külfetlere neden olmaktadır. Kayışdağı Evden Eve Nakliye, Firmamızın güvencesiyle, sigorta dahilinde hasar karşılama garantisini müşterilerine sunmaktadır.

Şehir İçi Şehirler Arası Nakliye Hizmetlerinde Önemli Bilgiler.

Kayışdağı evden eve nakliye.Her zaman evden eve nakliyat talebinde bulunan müşteriyle görüşülüp, detayların belirlenmesi için etüt tarihi belirlenir. Belirtilen zamanda uzman taşıyıcı tarafından, nakliyesi yapılacak mekan,taşınacak eşyalar ve taşınılacak yer şartları detaylı bir şekilde konuşularak alınacak ücret ve nakliye zamanı planlanmaktadır. Yapılan bu etüt çalışmasının amacı, eşyaların muhteviyatına göre en uygun araç, demontaj için gerek duyulacak edevat, paketleme yapmak için kullanılacak malzemeler ve nakliyeyi gerçekleştirecek ekibin sayısının belirlenmesidir. Bu etüt çalışması sonucunda eşyaların sorun çıkarmadan yeni adrese nakliyesi için gereken tüm kararlar alınmış olur. Etüt çalışmasının tamamlanmasından sonra verilecek fiyat teklifi, müşteri tarafından onaylanması ve planlamaya geçilmesiyle sürecin ilk aşaması tamamlanmaktadır.

Ev Eşyası Ofis Eşyası Taşıma Fiyatları!

Etüt çalışmasında her şey tüm detaylarıyla konuşulur, taşınılacak adres ve mekanın durumu hakkında tüm ayrıntılar alınır. Sabit bir fiyat belirlenerek müşteriyle mutabakata varılır. Eşyaların beheri tam olarak tespit edilerek taşıma sırasında meydana gelebilecek kaza ya da hırsızlık gibi olaylar için eşyalar sigortalanır.

Ev Eşyası Taşıma Firmaları İle Sözleşme Düzenlenmesi.

Etüt çalışmasında konuşulan ve mutabakata varılan her bir detay bir tutanağa geçirilerek nakliye sorumlusu ve müşteri tarafından tutanak imza altına alınır.