Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Küçükbakkalköy

Oruçoğlu Nakliyat güvencesiyle, Küçükbakkalköy Nakliyat işlemleri kaliteli hizmetle ve güvenli taşımacılık kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. Uygun ücret talebi ve üstün hizmet anlayışıyla çalışan firmamız her zaman taşımacılığın emrindedir. Geniş hizmet ağı, uygun nakliye araçları ve deneyimli ekibiyle Küçükbakkalköy Nakliyat işlemleri en iyi şekilde yapılmaktadır. Taşınacak tüm eşyalar firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Böylelikle evden eve taşınacak eşyalarınız güvence altına alınmış olur. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle evden eve nakliyat talepleriniz değerlendirilmekte ve en uygun şekilde taşımacılık hizmeti tamamlanmaktadır.

Uzman ekspertizlerimizce tüm eşyaların boyutları, taşınma esnasında zarar görmemesi adına eşyaların paketlenme şekilleri, demontaj ve yerinde montaj şartları detaylı bir şekilde değerlendirilmek suretiyle meydana gelebilecek tüm aksiliklerin önüne geçilmiş olur.

Tüm Eşyaların Paketlenmesi

Firmamızın deneyimli ekibi tarafından eşyalar uygun paketleme şekilleriyle dikkatlice paketlenmeye başlanır.Eşyaların paketlenmesi aşamasında her bir detay göz önünde bulundurularak kırılması muhtemel eşyalar ayrı ayrı tasniflenerek sarılmaktadır.

Eşyaların Taşınması İşlemi

Eşyalar Küçükbakkalköy Nakliyat güvencesinde, en konforlu araçlarla taşınmakta, alanında deneyimli işçilerimizce taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Uzman şoförlerimiz tarafından kullanılan konforlu araçlarımızla nakliyat tamamlanıncaya kadar eşyalarınız güven altında muhafaza edilmektedir.

Eşyaların Tekrar Yerleştirilmesi İşlemi

Eşyalarınız yeni adresinize ulaşır ulaşmaz deneyimli personellerimiz tarafından yerli yerince taşınmaya başlanmaktadır.Taşıma esnasında her bir detaya dikkat edilerek eşyaların hasar görmemesi için tüm çalışmalar yapılmaktadır. Taşıma esnasında paketlenen eşyalar titizlikle açılarak yeniden kurulumları gerçekleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Tamamlanması Aşaması

Evden eve nakliyat hizmetimizin en son aşaması tüm eşyaların kurulumu ve yerlerine yerleştirilmesinden sonra dikkatlice kontrol edilmesidir. Eşyaların zarar görmediği tarafınızdan onaylandıktan sonra taşıma işlemi başarıyla tamamlanmış olur.

Nakliyat Maliyetleri

Evden eve nakliyatı için gerekli tüm masraflar nakliyat firmamız tarafından üstlenilecektir. Eşyalarınız her ihtimale karşı kazalara ve hırsızlığa karşı sigortalanacak, yine taşınmadan doğacak bir hasar oluşursa firmamız tarafından sigorta dahilinde hasarlarınız karşılanacaktır. Evden eve nakliye maliyet hesaplaması, şehir içi ve şehirler arası olarak değerlendirmek gerekmektedir. Gerek şehirler arası, gerekse şehir içi evden eve nakliyat işlemlerinde operasyonel işlem ücretleri sabit olup, maliyet bazında farklılıklar göstermesi doğaldır. Şehirler arası nakliyatta mesafeye bağlı olarak maliyet % 80 oranında yükselmekte olup, paketleme, demontaj ve işçilik bedelleri her iki nakliyede de aynıdır.