Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

İstanbul Ataşehir bölgesinde, Mevlana Mahallesi Nakliyat tüm taşımacılık işleriniz için görev bekliyor. Oruçoğlu Nakliyat güvencesiyle nakliye hizmetleri sunan firmamız, evden eve, parça eşya, ofis malzemeleri gibi gerek şehir içi, gerekse şehirler arası nakliye sorunlarınıza kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Profesyonellik çerçevesinde hareket eden Mevlana Mahallesi Nakliyat olarak, müşterilerimizin tüm eşyalarına taşınma öncesinde sigorta yaptırmakta ve nakliye sorumluluğumuzun bilincinde olduğumuzun farkındalığını göstermekteyiz.

Kalite ve Konforlu Taşımacılık

Firmamızı yakından tanımak hizmetlerimizi görmek için web sitemizi inceleyebilir, telefonla bize ulaşarak ücretsiz expertiz hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Mevlana Mahallesi Nakliyat olarak uzun zamandır sizlere standartların üzerinde nakliyat hizmeti sunmaktayız. Şehiriçi ve şehirlerarası tüm taşımacılık hizmetlerini vermek üzere deneyimli nakliye ve taşıma ekibiz, konforlu nakliye filomuzla kaliteli taşımacılığın aydınlatan yüzü olmaktan ve müşterilerimizin memnuniyetlerini görmekten çok mutluyuz.

Karşılıklı Güven ve Sorumluluk

Nakliyat işlerinde en önemli husus karşılıklı güven oluşmasıdır. Değerli müşterilerimizi memnun etmek adına tüm nakliyat işlelerinde son derece titiz ve dikkatliyiz. Bu sorumluluk çerçevisinde öncelikle taşımacılık işlemi için ekspertiz hizmetimizle sizlere ulaşmaktayız. Uzman taşımacılık personelimiz tarafından bulunduğunuz adreste eşyalarınız hassasiyetle incelenmekte ve kapasiteye uygun araç, demonte teçhizatı, paketleme malzemeleri tespiti mahallinde çözüme ulaştırılmakta. Nakliyat konusunda sorumluluğunun bilincinde olan persondelimiz tarafından zamanında, hasarsız ve yerinde kurulum hizmetleri güvenle tamamlanmaktadır.

Zamanında Teslim

Eşyalarınız filomuza ait konforlu nakliye araçları ile tam zamanında adresinize teslim edilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti açısından eşyaların taşınırken karşılabileceği hasarları sigortalatan firmamız, özel ambalajlarla özenle eşyalarınızı paketlemekte olup paketlenme işleminin ardından eşyalarınız hacimlerine uygun olarak belirlediğimiz aracımızla yeni adresinize doğru yola çıkarılmaktadır. Eşyalarınızı yoldayken size sadece keyifle çayınızı yudumlamak kalıyor. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaşır ulaşmaz öncelikle taşınıyor ve ardından paketlerinden çıkartılarak kurulumları gerçekleştiriliyor. Kurulumları tamamlanan tüm eşyalarınız yerli yerinde ve hiçbir hasar görmeden sizlere teslim edilmektedir.

Mevlana Mahallesi Nakliyat olarak sizlere kaliteli hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Sizlerin desteği ile bu hizmetlere devam edeceğiz. Firmamızın güler yüzlü, taşımacılıkta uzman personelleri, konforlu araç filosu ve modern ekipmanları ile sizlere daima standartların üzerinde hizmet vermeye çalışmaktadır.