Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Mimar Sinan Mahallesi Nakliyat

Günümüzde nakliye şirketlerini tercih nedeni yapan en önemli unsur uzmanlıktır.Mimar Sinan Mahallesi Nakliyat Ataşehir bölgesinde Oruçoğlu Nakliyat güvencesiyle hizmet veren çalışanları işinin uzmanı olarak tercih edilmektedir. Ekip ruhuyla nakliye işlerini yapan firmamız çalışanları; Doğruluk ve Güvenilirlik, Etik kurallara uyan, dürüstlükten ödün vermeyen, Takım Çalışmasıyla bütünleşen, Sorumluluk Bilincine ve İş Takip yeterliliğine sahip, Müşteri Odaklı Hizmet veren, deneyimli taşımacılardan seçilmektedir.

Nakliyat firmamız deneyiminden aldığı güçle siz değerli müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Firmamız güvenilir taşımacılığa son derece önem vermektedir. Eşya taşımacılığını kusursuz şekilde gerçekleştiren firmamız, Mimar Sinan Mahallesi Nakliyat ile Ataşehirde bulunan siz değerli müşterilerimizin eşyalarını taşımaya her zaman hazır olacaktır. Uygun ücret ve üstün hizmet sadece Oruçoğlu Nakliyatla Ataşehir Mimar Sinan’da sizler için bulunuyor.

Mimar Sinan Mahallesi Nakliyat

Mimar Sinan Mahallesi Nakliyat

Sizlere en yaygın hizmet olanaklarını sunan firmamız, değerli eşyalarınızı en iyi şekilde taşımaktadır. Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmakta, böylelikle evden eve taşınırken gözünüzün arkada kalmayacağını sizlere göstermektedir. Ev, ofis yada parça nakliyat talepleriniz ücretsiz ekspertiz hizmetiyle detaylı olarak incelenmekte ve minimum riskle eşylarınızın taşınması sağlanmaktadır.

Nakliyat Aşamalarımız Ekspertiz Aşaması 

Ekspertiz çalışanlarımız eşyalarınızı yerinde ve titizlikle inceleyerek detaylı bir rapor hazırlamakta ve bu rapor doğrultusunda taşıma işini fiyatlandırmaktadır. Raporda eşyaların muhteviyatı, beher değeri, taşınacak ölçüde işçi ve taşıma büyüklüğünde araç, paketleme tercihleri, demontaj ve yerinde montaj gereklilikleri belirtilmektedir. Böylelikle hiçbir aksiliğe müsaade edilmez.

Eşyalarınızın Demontajı ve Paketlenmesi: Firmamız çalışanları titizlikle eşyalarınızı demonte eder ve dikkatli bir şekilde paketler. Eşyaların paketlenmesi muhteviyatlarına uygun olarak yapıldığından nakliye sırasında kırılma, bozulma gibi aksilikler minimuma indirilmiş olur. Özel ambalajlanma sayesinde ezilme, çökme, yamulma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.Mimar Sinan Mahallesi Nakliyat

Eşyaların Evden Taşınması

Eşyalar özenle konforlu araçlarımıza taşındıktan sonra, deneyimli sürücülerimizce yeni adresinize doğru hareket ederler.

Eşyalarınız adresine ulaşır ulaşmaz, deneyimli personellerimiz tarafından yeni adresinize taşınır. Dikkatlice taşınan eşyalar yerlerine yerleştirerek ambalajlarından arındırılır ve montajları yapılır.

Son Aşama: Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Tamamlanması 

Evden eve nakliyat hizmetimizin en son aşaması eşyaların tarafınızdan kontrol edilmesi ve teslim alınması aşamasıdır.

Mimar Sinan Mahallesi Nakliyat gücünü öncelikle müşterilerinden, sonra sorumluluk sahibi, birlikte çalışmanın gücüyle hareket eden, yeniliklere açık ve deneyimli personellerinden almaktadır.