Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Gelişen teknoloji sayesinde, nakliyat sektörü içerisinde sunduğu hizmetlerle en güçlü nakliyat firmaları arasında olmayı başaran Oruçoğlu Nakliyat, Evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti vererek Ataşehir bölgesinde Mustafa Kemal Mahallesi Nakliyat işlerini güvenle sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen kurumsal yapısıyla firmamız her tür nakliyat işlerinizde yanızda. Kaliteli hizmetleri, en uygun ücretlerle müşterilerinin beğenisine sunan Oruçoğlu, taşımacılıkta öncü firma olma özelliğini sürdürmeye devam edecektir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Oruçoğlu Nakliyatta

Taşımacılık doğası gereği zor ve riskli bir iştir. Sigortalı olarak çalışan firmamız, yüksek katlardan güvenle eşya taşır. Mustafa Kemal Mahallesi Nakliyat işlerinde eşyalarınızın tamamı firmamızın sigorta güvencesi altındadır. Eşyalarınız değerince sigortalanarak, değer kaybı önlenmektedir. Disiplinle çalışan firmamız görevlileri, eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi sahiplenir, bu titizlikle ambalajlar ve nakleder. Nakliyatın başarılı bir şekilde tamamlanması için gerekli tüm deneyime sahip olan firmamızın sunduğu hizmetlerden en önemlisi de asansörlü taşımacılıktır.

Firmamız tarafından eşyalarınızın taşınması sırasında son teknoloji asansörler kullanılmaktadır. Eşyaların gerek indirilmesi, gerekse çıkarılması işlemleri oldukça risklidir. Birde eşyaların yüksek katlı binalardan indirilip çıkartılması eşyalara zarar vermeye neden olabilmektedir. Bu durumlarda eşyalarınızın zarar görmemesi için firmamız tarafından asansörlü taşımacılık kullanılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık son teknoloji kaldırma ve taşıma araçları kullanılarak gerçekleştirmekte olup, kullanılan araçlar taşıma işlemi sırasında maksimum ağırlıklara dayanıklıdır. Özenle paketlenmiş olan eşyalarınız, deneyimli personellerimiz tarafından asansörlü taşıma sistemine itinayla yerleştirilmekte, eşyalar yukarı çıktığında yine son derece dikkatli bir şekilde eve indirilmektedir.

Asansörlü Taşımacılığın Getirdiği Avantajlar

Asansörlü taşıma sistemi kullanılan firmamız çalışmaları taşıma işleminin çok kısa sürede tamamlanmasıyla zaman kaybının önüne geçilmektedir. Böylece nakliyat işlemi en kısa sürede bitirilmekte ve eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir. Asansörlü nakliyatın bir diğer avantajı ise personel tasarrufuna yol açması dolayısı ile ücretin çok düşük olmasıdır.

Mustafa Kemal Mahallesi Nakliyat işlemlerinde hizmet veren firmamız, taşıma işlemini tamamladıktan sonra taşınan eşyalarnı kontrolünü yaparak bir zarar olmaması halinde teslimatını tamamlar. Evden eve nakliye işlerinde deneyimli firmamız güçlü ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.