Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

OFİS EŞYA TAŞIMA FİRMALAR

OFİS EŞYA TAŞIMA FİRMALAR

Ofis Eşyası Taşıma Fiyatları

Ofis Taşıma Firmaları

masalar ve benzeri malzemeler, alanında uzman ekipler tarafından özenle paketlenmektedir. Ancak paketleme işlemlerinin dikkatli bir şekilde yapılmaması durumunda eşyalar zarar görebilmektedir. Ofis eşya taşıma firmaları, genel olarak uygulamadan önce işlem görmesi planlanan yükleri incelemektedir. Bu inceleme sonucunda da projelere uygun araçlar ve ambalaj türleri belirlenmektedir. Özellikle de sert ve dayanıklı olan ambalajlar ile paketlenen eşyalara zarar gelme riski de en aza indirilmektedir. Ofis eşya taşıma firmaları bünyesinde depolama alanları farklı olan tır, kamyon ve kamyonet gibi araçlar bulunmaktadır. Yine bu araçların fiziksel özelliklerine göre taşıma güvenliği sağlanabilmektedir.

Eşyalar Nasıl Taşınmalı?

 

Ofislerde kullanılan eşyalar, en ufak bir darbe alması sonucunda kırılabilmekte veya çizilebilmektedir. Böyle durumların yaşanmaması için alınması gereken önlemler bulunmaktadır. Örneğin paketlenen mobilyalar, fiziksel özelliklerine göre araçlara yüklenmelidir. Bu sayede yolculuk sırasında paketlerin birbirine sürtülmesinden doğan deformeler engellenebilir. Ofis eşya taşıma firmaları, yüklemeler sırasında aracın maksimum depolama kapasitesine de göz önünde bulundurmalıdır. Ayrıca projeye uygun olan araç modellerinin kullanılması, uygulama sırasında rutin sorunlar yaşanmasını da engelleyebilir. Yapılan tüm işlemlerde, ürün güvenliği ön planda tutulmalıdır. Ofis eşya taşıma firmaları tarafından kullanılan teknolojik malzemeler de, uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Örneğin asansör sistemleri, eşyaların yüksek katlara kolay bir şekilde lanse edilmesi noktasında oldukça faydalıdır. Bu sistemler sayesinde insan gücünün mobilyalar üzerinde yaratmış olduğu deformasyonlarda ortadan kaldırılmaktadır.

Ofis Eşya Taşıma Firmaları Nasıl Tercih Edilir?

 

Ofis eşya taşıma firmaları, fiyat olarak farklı rakamlar ile hizmet vermektedir. Yani tercih noktasında sunulan tekliflerin iyi bir şekilde değerlendirilmesi gerekir. Özellikle eşya sayısının az olması ve gidilecek adresin kısa olması halinde abartılmış bedeller talep eden firmalarda bulunmaktadır. Buna ek olarak paketleme, montaj ve yükleme hizmetleri için alanında uzman personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Ofis eşya taşıma firmaları tercihlerinde, projeyi gerçekleştirecek personellerin fiziki durumu veya tecrübesi de değerlendirmelidir. Örneğin bazı firmalar, müşteri memnuniyetini sağlamak için kalabalık ekipler ile hizmet vermektedir. Bu sayede yeni çalışma ortamının en kısa sürede faaliyete geçmesi hedeflenmektedir. Ayrıca çalışmayı düşündüğünüz firmanın eşyalarınıza uygun olan araç modelinin olup olmadığını da araştırılması gerekir.    

 

Ofis Taşıma Süreci

Ofislerde yer alan eşyalar, firmalar tarafından paketlenmekte ve yeni çalışma ortamına götürülmektedir. Ancak pek çok firma herhangi bir ücret talep etmeden montaj desteği de sağlamaktadır. Taşınma süreci ortalama 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ürün sahiplerinin kaliteli bir hizmet alması durumunda herhangi bir sorun ile karşılaşma ihtimalleri oldukça düşüktür. Ofis eşya taşıma firmaları, projenin başlangıcında müşterilere süre noktasında bilgi vermekte ve bu süre içerisinde tüm işlemler tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*