Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Hemen hemen herkes hayatı boyunca en az bir kez evini başka bir muhite taşımış ve bu işlemin ne kadar zor olduğunu bizzat yaşamıştır. Evden eve nakliyat da benzer tüm sektörler gibi bu düşünceyle kurularak, ev taşımanın zorluğunu ev sahipleri adına üstlenerek bunu bir meslek haline çevirmiş bir sektör olarak yaygınlaşmıştır. Nakliyat taleplerinin artmasıyla ve gelişen teknolojiyle her geçen gün kendisini geliştirerek daha da büyüyen evden eve nakliyat sektörü, artan nakliye firmalarının sayısı dolayısıyla da rekabet sektörü haline gelmiştir. Oruçoğlu nakliyat eşyalarınıza elinizi sürmeden sizin adınıza dilediğiniz yere taşır, size de yeni evinize yerleşmiş olarak keyifle kahvenizi yudumlamak kalır.

Muhtemelen, taşınırken nakliyat firmasının kullanacağı taşımacılar ve araçlar alacağınız hizmet ile doğru orantılı olacaktır. Çevrenizin, arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da yakınlarınızın taşınırken kullandıkları nakliyat firmalarından memnuniyetsizlikleri gözünüzü korkutmuş olabilir. Çünkü genellikle bütün evden eve nakliyat firmaları işinin bir an önce bitmesini ve ücretini almayı bekler. İşlerini özensiz ve emniyetsiz yapar. Örnek mahallesi Nakliyat işlerini yapan Oruçoğlu Nakliyat kesinlikle bu firmalardan değildir. İddia ediyoruz, alacağınız evden eve nakliyat hizmetinden kesinlikle memnun kalacaksınız ve tüm taşınacak yakınlarınıza firmamızı tavsiye edeceksiniz. Kendimize duyduğumuz bu güven, kaliteli hizmetimize ve güvenliğe verdiğimiz önem sayesindedir. Firmamızın nakliyesi esnasında eşyalarınız hiçbir şekilde çizilmez, bozulmaz, yırtılmaz, yani herhangi bir hasar olmadan size ve yeni evinize teslim edilir.

Ataşehir bölgesinin en deneyimli nakliye firması olan Oruçoğlu Nakliyat, şimdi Örnek Mahallesi Nakliyat işlerini de güvenle yapmaktadır. Firmamız nakliye ve taşıma işlemlerini en iyi şekilde sağlamayı amaçlar.

Güvenli ve Sağlıklı Taşıma

Demontaj olan ve oldukça emniyetli ambalajlanan eşyalarınız özenle kolilere yerleştirilerek kırılmalarını engelleyecek her tedbir alınır. Bu aşamada eşyaların zarar görmeden sağlıklı ve güvenli bir şekilde nakliye olunacak adrese taşınması için gerekli hassasiyeti gösterecek ekip sayesinde eşyalar araca güvenle yüklenir. Yanlış demontaj ve paketleme yada taşıma yapıldığı takdirde, eşyaların zarar görmesi ihtimalinin yüksek olacağı kesinlikle bilinmektedir. Evden eve nakliye araçlarımız taşınacak eşyanın niteliğine ve niceliğine uygundur. Taşınma yeni adresinize ulaşıldığında da aynı hassasiyetle devam eder ve özenle montaj ve yerleşim tamamlanır. Örnek Mahallesi Nakliyat işleriniz ehil ellerde.