Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Piyano Taşıma Firması

Piyano Taşımacılığı

 
 
Alanında deneyimli kişiler tarafından verilen piyano taşıma hizmetlerimiz, sadece müziksever müşterilerimiz için değil şirketimiz için de önemlidir. Modellerine göre farklı ağırlık ve özelliklere sahip olan piyanolar, teknik donanıma sahip ve konusunda deneyimli ekipler tarafından garantili olarak taşınır.

 

Piyano Taşımacılığında Profesyonel Hizmetler

Evden eve nakliye olarak birlikte çalıştığımız ekipler, önce planlamalarını yapar ve profesyonel bir uygulama anlayışıyla hasarsız taşımacılık gerçekleştirir. Ağır eşya grubuna dahil olan piyano taşınması sırasında ekipte çalışacak kişi sayısı en önemli ve hassas konudur. Taşınacak piyanonun özelliklerine ve büyüklüğüne göre belirlenecek olan çalışma programı ortaya çıkacak işin eksiksiz ve hasarsız olarak tamamlanmasını sağlar.

Taşıma işine başlarken müzik aleti uygun bir şekilde paketlenerek hem taşımaya hazır hale getirilir hem de dış etkilerden korunur. Farklı model piyanolar için kullanılan askılı kızak sistemine uygun olarak gerçekleştirilecek olan taşıma işlemi boyunca piyanoya hiçbir zarar gelmez. Piyanodan çelik kasaya kadar özel ihtimam gösterilmesi gereken ürünleri zamanında, güvenilir ve ekonomik şekilde taşıma garantisi sunan firmamız kalite kriterlerini her geçen gün artırmaktadır.

 

Taşımacılıkta Zaman Faktörünün Önemi!

Ekiplerimizin sahip olduğu deneyim ve teknolojik donanım, büyük eşya taşımacılığında en ciddi sorun olarak görülen zaman faktörünün de sorunsuz olarak gerçekleşmesine yardımcıdır. Yapılan planın düzenli bir şekilde organize edilmesinin yanı sıra ekip çalışmasında gösterilen başarı da piyano taşıma hizmetinin en iyi şekilde verilmesini sağlar.

Piyano taşınması aşamasında kullanılacak malzemelerin doğru bir şekilde hazırlanması sorunsuz bir taşıma için çok önemlidir. Alınması gereken güvenlik tedbirleri işin geneli üzerinde etkili olacaktır. Sadece bu işe özel olarak seçilen donanım eşliğinde gerçekleştireceğimiz çalışmaların sonucunda yeni adresine taşınan piyanonun içeri alınması ve yerine yerleştirilmesinde de aynı titizliğin gösterilmesi zorunludur.

 

Başarısı Kanıtlanmış Hizmetler

Üstüne aldığı her türlü sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar kapsamında kaliteli işler ortaya çıkarmak şirket prensiplerimiz arasında ilk sırada yer alır. Sadece alanında deneyim kazanmış ekipler tarafından gerçekleştirdiğimiz özel hizmetler sektördeki farkımızı ortaya koymak için yeterlidir. Profesyonel olarak verdiğimiz ücretsiz keşif hizmetlerimiz sayesinde siz de teklifimizi değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*