Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Oruçoğlu Nakliyat ile evinizi veya ofisinizi taşımak artık çok daha kolay.Her geçen gün büyümeye devam eden nakliyat firmamız ,nakliye hizmeti ile daha fazla insana taşımacılık hizmeti vermeye devam edecektir.

’Evimdem sıkıldım başka bir yere taşınmak istiyorum ama eşyalarımı nasıl taşıyacağım ? İşlerimi daha da büyüttüm ve doğal olarak daha büyük bir ofise ihtiyacım var ama ofisteki eşyaları kim taşıyacak ? ‘ gibi birçok sorunuza Oruçoğlu Nakliyat yüksek kaliteli hizmetiyle standartlarıyla cevap verecektir.Yapmanız gereken tek bir şey var ; bizleri arayıp ekspertiz hizmeti talebinde bulunmak.Ondan sonraki süreçleri bize bırakın ve taşınmanın keyfini çıkarın.

Veysel Karani mahallesinden, İstanbul’un her noktasına en hızlı ve en güvenilir şekilde nakliyatınızı Oruçoğlu nakliyat ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Güler yüzlü ve işini titiz bir şekilde yapan çalışma arkadaşlarımız sizlere nakliyat ile ilgili her konuda profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır.

Ekspertiz işleminden, son teslim işlemine kadar eşyalarınız Oruçoğlu Nakliyat tarafından sigortalanacaktır.Eşyalarınızın sigortalı olması siz değerli müşterilerimize birçok avantaj sunmaktadır.Eşyalarınızın en ufak bir darbe ya da ezilmeye maruz kalması durumunda gerekli tüm masrafları sigortanız karşılayacaktır.

Bir yerden bir yere yük taşımak insanlar için bir çileye dönüşebilir.O kadar ağır eşyaları taşımak ve üstelik bunu kırıp dökmeden yapmak ! Biraz zor bir durum.Bu zor duruma kim girmek ister ? Hem neden böyle bir zor durumun altına giresiniz ki ? En uygun fiyat garantisi sunan ve bütün bunları profesyonel bir anlayışla yapan nakliyat firması varsa karşınızda ,ortada zor bir durum kalmamış demektir.

Bırakın bütün bu zorlukları sizler  için en layıkıyla halletsin.Profesyonel çalışma ekibimiz ve son model araçlarımız, en güvenilir ve en yüksek kalitede hizmet standartlarımız ile her türlü taşımacılık işlerinizi en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.