Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat Şirketi

Özellikle trafiği yoğun olan şehirlerde nakliyat hizmetleri adına profesyonel bir hizmet gerçekleştirmek büyük önem taşımaktadır. Yapılacak olan bir şehiriçi nakliyat bünyesinde dar sokakları ya da caddeleri ve aynı zamanda yoğun trafiği de işin içine katarak zamanlama iyi ayarlanmalı ve eşyalar düzgün bir şekilde aracı yerleştirildikten sonra profesyonel bir hizmet çatısı altında yeni adresine götürülmelidir. Tüm seçenekleri bir arada tuttuğunuz firmamız bünyesinde siz de kaliteli bir hizmet alabilir ve Şehir içi nakliyat hizmetleri adına tüm eşyalarınızı istediğiniz adrese şehir içi bünyesinde güvenilir bir şekilde gitmesine olanak tanıyabilirsiniz. Adresiniz bu bölgede her neresi olursa olsun hiç fark etmez bu alanda uzman çalışanlarımız eşliğinde ve eksiksiz bir ekipman bünyesinde eşyalarınızı güvenilir bir şekilde araçları yüklüyor ve yeni adresine doğru yola çıkıyoruz.

Şehir içi Evden Eve Nakliyat

Adres neresi olursa olsun hiç önemi olmadan şehiriçi nakliyat adına tüm eşyalarınız için sigorta işlemleri gerçekleştirmekte ve güven altında yeni adresinize eşyalarınızı ulaştırmaktayız. Kişisel tercihlere göre şehir içi hizmetleri bünyesinde aslına bakılırsa sigorta yaptırılmayabilir. Ancak bu olduğu zaman nakliyat firması herhangi bir şekilde sorumlu tutulmamak ve bu da eşyalara gelecek olan bir hasar bünyesinde tüm sorumluluğun müşteriye kaldığı anlamına gelmektedir. Bütün bunlara maruz kalmamanız için firmamız bünyesinde sigorta işlemleri şehir içi ve şehirlerarası sigorta yapılmakta ve güven içerisinde eşyalar yeni adreslerine götürülmektedir. Firmamız kapsamında son teknoloji asansör sistemleri ile birlikte birbirinden değişik ve kaliteli araçlar bulunmakta ve eşyalarınızın miktarına ya da türüne göre belirlenerek en doğru araçlar bünyesinde taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Parça Eşya Taşıma

Bir yıl içerisinde en fazla taşımacılık hizmeti gene olarak Firmamız hizmetleri olduğundan dolayı firmamız bu alanda büyük bir tecrübe kazanmış durumda ve bugüne kadar elde ettiği referanslar eşliğinde sizlere güvenilir bir nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda Parça eşya taşıma evden eve nakliyatın yanı sıra ofis taşımacılığı ya da tarihi eser taşımacılığı ile birlikte parça taşıma hizmetleri ya da daha birçok farklı seçenek bünyesinde nakliyat desteği için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*