Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Sigortalı Eşya Taşıma

Garantili Evden Eve Taşıma

Nakliyat hizmetlerinde en önemli konulardan biri hiç şüphesiz sigortalı taşıma işlemleridir. Hem firmanın işlerini rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi hem de müşterinin güven içerisinde eşyalarını taşıtması adına özellikle büyük firmalar mutlaka sigorta işleminde nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedirler. Genel olarak her ne kadar şehir içi taşımacılık noktasında sigorta mecburi olmasa da şeyler arası hizmetler adına tüm eşyalar için genel sigorta yaptırmak bir zorunluluktur. Firmamız bünyesinde hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliyat adına sigorta yapılmakta ve üstelik çok uygun fiyatlar bünyesinde taşımacılık hizmeti verilmektedir. Özellikle Garantili evden eve taşımaişlemlerinde eşyalar detaylı bir şekilde not alındıktan sonra hepsi için özel olarak sigorta yapılmakta ve hizmet sona erene kadar sigorta geçerliliğini devam  ettirmektedir.

Sigorta Nakliye Hizmetleri

Evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı ile birlikte tarihi eser taşımacılığı veya daha birçok değişik nakliyat hizmetleri bünyesinde sigorta, firmamız kapsamında yapılmakta ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak güvenli bir hizmet çatısı altında taşımacılık sağlanmaktadır. Sigorta genel olarak parça şeklinde değil bir bütün halinde ele alınır ve taşınacak olan tüm eşyalar için genel bir sigorta yapılarak fiyata dahil edilir. Bu sayede büyük bir gönül rahatlığı içerisinde eski adresten yeni adrese götürene kadar tüm eşyalar için müşteri  sadece eşyalarının adrese gelmesini bekler. Ülkenin her noktasına yapılacak olan nakliyat işlemleri adına sigortalı taşıma hizmetleri firmamız bünyesinde yapılmakta ve güven içerisinde tüm eşyalar taşınmaktadır.

Güvenli bir hizmet çatısı altında nakliyat

Hangi taşımacılık seçeneğini kullanmak isterseniz firmamız bünyesinde bu alanda uzman çalışanlar eşliğinde kaliteli bir hizmet alabilir ve tüm eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakil edebilirsiniz. Üstelik Güvenilir Nakliye hizmetleri adına son teknoloji asansör sistemleri ile birlikte kaliteli araçlar eşliğinde eşyalarınızı söz verdiğimiz zaman içerisinde yeni adresine ulaştırıyor ve bu konuda sizlere ayrı bir güven sağlıyoruz. Üstelik sigorta ile beraber çok uygun fiyatlar bünyesinde gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetleri adına tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmak ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti bünyesinde dilediğiniz bir seçeneği tercih etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*