Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Tarihi Eser Eşyası Taşıma

Tarihi Eser Taşımacılığı

Çok nadide olan tarihi eserler ve tablo çeşitleri, özel paketleme ve ambalajlama işlemleri bünyesinde özel sandıklar eşliğinde araçlara yüklenerek yeni adresine titiz bir biçimde ulaştırılmaları büyük bir önem taşımaktadır. Bunu gerçekleştirmek için ise mutlaka bu işi daha önce profesyonel bir şekilde gerçekleştirmiş olan kişiler bünyesinde yapılmasının önemi ayrıca büyüktür. En ufak bir yanlış işlem kapsamında tüm değişik tarihi eserler ya da tablolar değerini kaybedebilir ya da fark edilmeden hasar görebilir. Bu yüzden özellikle bu iş için büyük bir deneyime sahip olan çalışanlarımız bünyesinde tarihi eser taşıma işlemlerini kusursuz bir hizmet altında gerçekleştiriyor ve yeni adrese söz verilen zaman içerisinde ulaştırıyoruz. Üstelik sadece tarihi eser ve tablolar değil aynı zamanda Nakliye bünyesinde bu mevkide olan tüm farklı bölgelere en iyi hizmeti sağlayarak taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Tarihi Eşya Taşıma’da Güvenilir Firma

Birçok değişik müze ya da evlerde bulunan tarihi eserleri veya tabloları öncelikle çok hassas bir şekilde özel olarak firmamız bünyesinde tuttuğumuz ambalajlar eşliğinde doğru bir şekilde paketleyerek daha sonra özel olarak muhafaza ettiğimiz kutulara yerleştirmek suretiyle araçlara yüklemekteyiz. Ardından çalışanlarımız nakliye sırasında özel olarak paketlerin yanında durarak tarihi eser taşıma işlemlerini kusursuz bir hizmet çatısı altında gerçekleştirip yeni adresine götürmektedir. Maddi değer ile karşılaştırılamayacak birbirinden farklı eserleri ve tabloları en doğru şekilde taşımak için hemen bizimle iletişim kurabilir ve çok uygun fiyatlar altında hizmet alabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık hizmetleri

Tıpkı tarihi eser ve tablolar gibi aynı titizlik içerisinde işlemlerini gerçekleştirdiğimiz birbirinden farklı yerleri evden eve nakliyat tarihi eser taşıma hizmetlerini bu alanda uzman çalışanlarımız ile ve son teknoloji asansör sistemleri bünyesinde gerçekleştiriyor, yeni ve eski adreslerdeki monte ve demonte işlemlerini de güven içerisinde yapıyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sigorta kapsamına alarak ayrı bir güvenle rahat bir şekilde yeni adresinizde eşyalarını beklemenize olanak tanımaktayız. Birbirinden değişik iç ve dış bakımları özel bir şekilde sürekli olarak yapılan araçlarımız ile adresinize tam zamanında gelerek aynı şekilde söz verdiğimiz zaman içerisinde eşyalarınızı eksiksiz olarak taşımakta ve adrese getirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*