Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Villa Taşıma Nakliye

Villa Eşyası Taşıma

Değerli eşyalar birbirinden değişik lüks villalar bünyesinde bulunmaktadır ve bu yüzden evler içerisindeki eşyaları titiz bir çalışma kapsamında planlı bir şekilde nakliyat İşlemlerin yapılması büyük önem taşımaktadır. Maddi yönden büyük ve aynı zamanda fiziksel olarak hassas eşyaların da bulunduğu villa taşıma hizmetleri adına firmamız bünyesinde sizlere en iyi desteği sağlamaktayız.

Bunun için firmamızdan bir çalışanımız gelerek villa içerisindeki tüm farklı odalarda bulunan eşyaları düzgün bir şekilde not alarak buna göre eksiksiz bir ekipman bünyesinde adresinize gelmemize olanak tanımaktadır. Ardından tüm değerli eşyalarınızı bu alanda uzman çalışanlarımız ile ya da son teknoloji asansör sistemleri kapsamında profesyonel bir şekilde araçlara yüklüyoruz. Özellikle Firmamız bünyesinde bu bölgedeki tüm villalar adına söz verilen zaman içerisinde tüm eşyalar yeni adresine güvenilir bir şekilde nakil edilmektedir.

Villa eşya Nakliyat hizmetleri

Villalar içerisinde son derece değerli eşyalar bulunabilmektedir. Bunlar içerisinde örneğin oldukça ağır olan piyano çeşitleri ile birlikte tarihi eserler ya da tablolar bulunmaktadır. O yüzden tüm bu eşyalar villa taşıma hizmeti bünyesinde bu işi daha önce yapmış ve büyük bir tecrübe edinmiş kişiler ile gerçekleştirilmeli ve özel ambalaj ya da paketlemeler kullanılarak taşınma işlemleri yapılmalıdır. Özellikle birbirinden farklı tarihi eserler ile tablolar özel ambalajlara sarılarak paketlendikten sonra yine aynı şekilde özel kutular eşliğinde araçlara yüklenmeli ve herhangi bir sarsıntı olmadan yeni adresine kusursuz bir şekilde ulaştırılmalıdır. Bu hizmet çatısı altında sizlere en doğru nakliyat çalışmasını sunarak bilen kişiler eşliğinde ve tüm eşyalarınız adına yapılacak olan sigorta kapsamında kaliteli bir hizmet sağlanmaktadır.

Değerli eşyalar kusursuz bir biçimde taşınır

Bu bölgede bulunan Firmamız hizmetleri bünyesinde özellikle villalar içerisindeki piyanoları son teknoloji cihazlar  ile hassas bir şekilde planlı olarak evden çıkarılmakta ve araçlara aynı hassaslık içerisinde yerleştirmekteyiz. Yeni adrese de aynı şekilde götürerek koymak istediğiniz yere bu alanda uzman çalışanlarımız eşliğinde piyanoyu yerleştiriyoruz. Bu kusursuz hizmet için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmak ve çok uygun fiyatlar bünyesinde birbirinden farklı nakliyat hizmetlerini almaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*