Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Artık Yeni Çamlıca Nakliyat işleriniz ehil ellerde taşınacak. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeyen Oruçoğlu Nakliyat sizlerden aldığı destekle Yeni Çamlıca Nakliyat işlerinizi de sağlamakta. Evden eve, ofis malzemeleri, parça nakliyat sektöründe lider ve öncü bir firma olan Oruçoğlu Nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi birikimi ve teknolojik üstünlüğü ile her türlü taşımacılık işlerini uzmanlaşmış kadrosuyla kolayca halletmektedir. Modern nakliye filosu, en yeni ekipmanları ve güvene dayalı anlayışıyla Ataşehirden Türkiyenin her yerine dilediğiniz an eşyalarınızı taşıyabilme kapasitesine sahip firmamız emrinizdedir.

Evden Eve, Ofisten Ofise Güvenilir Taşımacılık

Müşterilerimizn ev eşyalarını, ofis malzemelerini, parça eşyalarını, arzu ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak bir zarara uğramadan taşıyabilen firmamız taşıma işlemlerinde uzmandır. Tüm nakliyat işlemlerinizde planlanan zamanda, kusursuz nakliye ve yerleştirme dahil olarak çalışmakta olan firmamız, müşterilerimize ait özel eşyaları diledikleri yerden alıp diledikleri adresde yerleştirilmiş olarak teslim edilmektedir. Yeni Çamlıca Nakliyat işlerinizi yapmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçin.

Nakliyat Aşamalarımız

Evden eve nakliyat planlanmış belirli aşamaları içermektedir. Bu sürecin tamamını şu dinamiklerle gerçekleştirmekteyiz.

-Eşyaların özenle sökülmesi, muhafaza edilmesi ya da paketlenmesi,
-Paketlenen tüm eşyaların nakliye aracına hassasiyetle taşınması ve yüklenmesi,
-Konforlu nakliye aracımız vasıtasıyla eşyaların yeni adrese güvenle ulaştırılması,
-Eşyaların nakliye aracından hassasiyetle indirilip, yeni eve taşınması,
-Montaj gerektiren tüm eşyaların kurulumu ve yerlerine yerleştirilmesi.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda bütün bu işlemleri evden eve nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Yeni eviniz ya da yeni ofisiniz henüz müsait değilse, isteğiniz doğrultusunda firmamızca eşyalarınızı belirlenecek süre zarfınca uygun olan depolarımızda muhafaza edebilir, istediğiniz zamanda da tekrar yeni adresinize taşıyabiliriz.

Evden eve nakliyat anlaşmamız önce telefon görüşmesiyle başlayıp, göndereceğimiz exper incelemesinden sonra yerinde tespit ile, nakliye edilecek eşyanın miktarına, boyutlarına, paketleme durumuna, taşınacak eski ve yeni adresin kat sayısına göre bir hizmet bedeli belirlenmek suretiyle tamamlanmaktadır. Evden eve nakliyat yapılmadan önce ve nakliye bitiminde eşyanın muhteviyatı tutanakla teslim alınıp, tutanakla teslim edilmektedir. Oruçoğlu Nakliyat güveninizin eseridir.