Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Yeni Sahra

Her türlü Evden Eve Nakliyat Oruçoğlu Nakliyat ile mümkündür. Yeni Sahra Nakliyat bölgesinde, kapalı kasa araçlarımız ile, kaliteli, ucuz ve güvenilir taşıma yapmakta olan firmamız, İstanbul’un taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Geniş nakliye filosu, nakliye ve taşımacılık konusunda uzman ekibi, sahip olduğu tüm taşımacılık belgeleri, hizmet kalite sertirfikaları ve güleryüzlü personeliyle ekonomik fiyatlar dahilinde siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvenle taşımaktayız.

Oruçoğlu Nakliyat Hizmetleri:

-Asansörlü sistemle evden eve nakliyat

-Kapsamlı sigortalı taşımacılık. Taşınma esnasında meydana gelecek her türlü zarara karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz. Yangın, Hırsızlık, Kaza)

-Şirket ofis ve bürolarınızın taşınması

-Evden eve taşımacılık

-Şehirleraraları nakliyat (Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız)

-Şehir içi Nakliye (Avrupa yakası ve Anadolu yakasının tamamına nakliyat hizmeti veriyoruz)

-Eşya Depolama Hizmeti (Özel güvenlikli, rutubetsiz, havalandırmalı, yangına,hırsızlığa ve su baskınlarına karşı sigortalı olan depolarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza ediyoruz)

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Yeni Sahra Nakliyat bölgesinde faaliyet gösteren firmamız her taşımacılıkta etüt yapmakta olup, yüksek standartlarda paketleme ve sarma işlemlerine müteakip taşımaya başlamaktadır. Paketleme için kullanılan her türlü malzeme birinci sınıftır. Taşıma görevlilerimiz işinin uzmanı, yeterli tecrübeye sahip iş bilen kişilerdir. Yeni ve muhtelif ölçülülerde ki kasalı nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız her türlü hava şartlarından korunaklı olarak nakliye edilir. Ekspertizimiz ve etütümüz ücretsizdir.

Net Fiyat, Garantili Taşımacılık; Oruçoğlu Nakliyat

Nakliye ücretlerimiz taşımadan önce karşılıklı olarak netleştirilir. Müşterilerimizden ekstra hiçbir ücret talep edilmez. Yapılan etüt neticesinde yapılacak tüm işlemler ve ücret baştan konuşulmakta, belgelendirilmekte ve buna uyulmaktadır. Müşterilerimizin tüm özel istekleri harfiyen uygulanır. Firmamızı tercih ettiğinizde evinizi eski eviniz gibi bulacağınızı garanti ederiz. Taşınma sonrasında teslimat belgelendirilmektedir. Eşyalarınızın güvenliği 0 Oruçoğlu teminatı altındadır. Her müşteri bizim için çok önemlidir, her müşterimizin eşyası bizim eşyamız olarak görülür. Eşyalarınızı yeni mekanlarına güvenle taşımak bizim birinci öncelikli görevimizdir. Hizmetimizden memnun kalan her müşterimiz yeni müşteri için kefil demektir. Yeni Sahra Nakliyat için bizi tercih edin, kaliteli taşımacılığımızı test edin, memnun kalmazsanız söyleyin. Memnuniyetiniz en büyük eserimizdir.