Telefon:

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Nakliyat
Güvenilir Taşıma

Güvenilir Taşıma

Düşünmeden, Taşının..

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Oruçoğlu Tecrübesi İle

Evden eve nakliyat hizmeti

Yenişehir Mahallesi Nakliyat.Size önemli bir teklifimiz var. Bundan böyle tüm evden eve nakliyat, ofisten ofise taşınma, eşyalarınızın muhafazası ve depolanması, her miktarda eşya taşımacılığınızı biz üstlenelim, siz işlerinize bakın, gözünüz arkada kalmasın, o iş bizde. Oruçoğlu nakliyat, Ataşehir civarında, Yenişehir Mahallesi Nakliyat işlerinizi kolayca hallediyor. Artık ev taşıması çok kolay. Siz elinizi bile sürmüyorsunuz, Oruçoğlu evden eve hasarsız bir şekilde taşınmanızı sağlıyor. Üstelik eşyalarınız gerçek değerinden sigortalanıyor. Yanlış duymadınız, firmamız garantisi ve özel nakliye sigortasıyla yangına, su baskınına, kazalara, çarpma ve kırılmalara, her türlü arızaya karşı, eşyalarınızı taşımadan önce sigortalıyoruz. Hasarınız olursa her kuruşuna kadar karşılanıyor.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Yenişehir Mahallesi Nakliyat

Yenişehir Mahallesi Nakliyat

Taşınmadan önce bizimle iletişime geçin. Uzman personelimiz evinizde eşyalarınız ile ilgili keşifte bulunsun. Tüm eşyalarınız yerinde sigortalansın. İçiniz rahat bir şekilde evinizi taşıyın. Bu tekliften daha iyi ne olabilir? Bütün eşyalar firmamızca, değerlerinde sigortalanmakta olup, nakliye sırasında meydana gelebilecek aksilikleri karşılıyoruz. Yenişehir Mahallesi Nakliyat işlerinizi Oruçoğlu Nakliyat üstlensin, içiniz ferah, gönlünüz rahat olsun. Biz taşıyalım, siz keyfini çıkartın.

Kaçıncı Kata Taşınacağınız Hiç Önemli Değil

Yenişehir Mahallesi Nakliyat.Yüksek katlara taşınmak zordur. Asansörler eşya taşımaya uygun olmadığından çabuk bozulabilir. İnsan gücüyle çoklu katlara çıkartılan eşya ise, çarpmalara ve düşmelere maruz kalarak zarar görür. Nakliyat sektöründeki deneyimi nedeniyle firmamız asansörlü taşımacılık sistemini güvenle kullanmaktadır. Taşıma konusunda tecrübe sahibi ekibimiz tarafından en güzel şekilde ambalajlanmış olan eşyalarınız, kaçıncı katta olursa olsun, evinizden özenle asansöre yüklenmekte, güvenle taşınmakta ve yeni evinize asansör vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde çıkarılmaktadır.

Hava Şartları Farketmez

Yılın on iki ayı, dört mevsim eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Kapalı kasa araçlarımız ile eşyalarınız mevsim şartlarına maruz bırakılmadan taşınmakta olup, firmamız güvencesinde sizlere teslim edilmektedir. İstanbul ataşehir bölgesinin, Yenişehir Mahallesi Nakliyat işlerini önce bizimle konuşun. Fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygun olup, her türlü kıymetli eşyanız bize emanettir.

Oruçoğlu Nakliyat, taşımacılık sektöründeki tecrübesini sizlerle paylaşmaktan onur duymaktadır. Kim ev taşımak meşakkatli bir iş diyor? Bizim için evden eve nakliyat çocuk oyuncağı.